E-Ticaret Bayilik - Kurumsal - E Ticaret Sitesi - E-Ticaret Çözümleri - Akıllı Ticaret
0850 455 1 789

Yüksek komisyonlar & birbirinden güzel ödüller!

%41 'e varan komisyon fırsatı!

%25 ila %41 arası komisyon oranı, bağlayıcı sözleşmeler yok.

Bayimiz olun E-ticaret paketlerini inceleyin

Neden Akıllı Ticaret bayiliği?

Müşterileriniz için en doğru adım, en iyi çözüm ortağı.

Lider E-Ticaret Altyapısı

15 yıllık sektörel deneyimi, tüm müşteri modellerine hizmet verebilen gelişmiş altyapısıyla Akıllı Ticaret sektörün önde gelen e-ticaret yazılım şirketlerindendir.

Satış Odaklı Gelir Modeli

Akıllı Ticaret bayileri, satış dışında bir operasyonla meşgul olmaz. Bireysel müşteri temsilcilerimiz sayesinde, müşterilerinizin tüm süreçleri Akıllı Ticaret tarafında başarıyla yönetilir.

Geliştirici ve Ajans Dostu Altyapı

Akıllı Ticaret, geliştiricilere özel API erişimi ve tüm tema kodlarına erişim sayesinde, e-ticaret altyapısını bağımsız bir şekilde kendinize özgü hale getirmenize olanak sağlar.

Bayiler İçin CRM

CRM sistemimiz sayesinde hem satışlarınızı takip edebilir hem de olası müşterilerinizi sisteme kaydedebilirsiniz. Satış ekibimizden satışlarınız için ayrıntılı destek alabilir, teklif hazırlama süreçlerinde işbirliği yapabilirsiniz.

Sürekli ve Yüksek Kazanç Modeli

E-ticaret paketi bayiliği ile yüksek komisyonlu kazanç sağlayabilirsiniz. Akıllı Ticaret paket yenilemelerinde de bayilerine kazanç sağlamaktadır. E-ticaret yönetimi, fotoğraf çekimi, ürün girişi, reklam v.b. katma değerli hizmetlerinizle de müşterilerinizden geniş ölçüde kazanç sağlama fırsatınız olur.

Entegrasyonlar

Entegrasyonlar, bir e-ticaret sitesini tamamlayan öğelerdir. İşinizi daha az eforla ve daha efektif bir şekilde büyütebilirsiniz. Pazaryeri, muhasebe, kargo, sanal pos ve SMS entegrasyonları ile daha çok satış yapın ve işinizi kolaylaştırın. Entegrasyonlar ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

"E-ticaret projelerinde müşterilerimize içerik, fotoğraflama, SEO hizmetleri sunarken, tüm altyapı hizmetlerini ve teknik desteği Akıllı Ticaret'ten almak bizim için büyük bir konfor oldu. Akıllı Ticaret ile mevcut müşteri kaybını sıfıra indirip yeni müşteri edinme hızımızı artırdık."

Ercan T., CEO / izmirweb.com

Akıllı Ticaret ile güçlerinizi birleştirin

Akıllı Ticaret satış komisyonlarının yanında ödül sistemimize de dahil olarak kazancınızı katlayabilirsiniz.

Bayi başvuru formu

Adınız

Soyadınız

Firma Unvanı

Web Sitesi

E-Posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

E-ticaret Paketleri

Tüm paketler kredi kartlarına 9 taksit

Sen de hemen E-ticarete başla