Genel Bakış - Pazaryeri Entegrasyonları - E Ticaret Sitesi - E-Ticaret Çözümleri - Akıllı Ticaret
0850 455 1 789

Pazaryerlerinde satış yapmak için ihtiyacınız olan her şey

Hemen Başla

Akıllı Ticaret ile tüm pazaryerlerinde satış yapmak çok kolay

N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Amazon gibi tüm pazaryerlerindeki mağazanız, dakikalar içinde hazır.

Tüm pazaryerlerine entegrasyon

Akıllı Ticaret, sektörün önde gelen pazaryerlerine tam entegre çalışmaktadır. Akıllı Ticaret E-Pazaryeri entegrasyonu sahibi iseniz, N11 Entegrasyonu, Hepsiburada Entegrasyonu, Gittigidiyor Entegrasyonu, N11Pro Entegrasyonu, Trendyol Entegrasyonu, EPttAVM Entegrasyonu, Sanalpazar Entegrasyonu sahibisiniz demektir.

Teknik bilgi gerektirmez

Akıllı Ticaret ile, tek yönetim panelinden hiç bir teknik bilgi gerektirmeden pazaryerlerinde satış yapmaya başlayabilir, e-ticaretinizi harekete geçirebilirsiniz.

Tek merkezden yönetim

Akıllı Ticaret, e-pazaryerleri için oluşturduğunuz ürünleri, tek bir merkezden yönetmenizi sağlar. Tek işlemde tüm pazaryerlerinde ürün yayınlayabilir, satışlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Pazaryeri entegrasyonunda gelişmiş özelliklerle tanışın

Akıllı Ticaret’in yetenekli pazaryeri entegrasyonu özellikleri ile hız ve zaman kazanın, bilgiye anında ulaşın

İşinizi hızlandıracak toplu işlemler

Akıllı Ticaret E-Pazaryeri ile, pazaryerlerinin zorunlu tuttuğu katalog özellikleri, tek tuşla otomatik atanabilir, ürünleriniz için tek tek kataloglama yapmanıza gerek kalmaz.

Siparişler de tek merkezde

Akıllı Ticaret siparişleri gibi, pazaryeri siparişlerinizin tamamını da tek panelde görüntüleyebilir, sipariş onaylarını tek seferde verebilirsiniz.

Raporları birleştirin

Pazaryeri satış raporlarınıza, Akıllı Ticaret panelinden ulaşabilir, tüm satışlarınızı tek panelde raporlayıp, genel e-ticaret başarınızı kolayca ölçebilirsiniz. En çok sattığınız üründen, satış yapılan şehirlere, pazaryeri başarımından site satışlarına tüm raporları tek ekranda elinizin altında bulabilirsiniz.