Pazaryeri Entegrasyonu - Pazaryeri Entegrasyonları - E Ticaret Sitesi - E-Ticaret Çözümleri - Akıllı Ticaret
0850 455 1 789

Tüm pazaryerlerindeki satışları tek merkezden yönetin

Akıllı Ticaret ile Omni Channel satış deneyimini keşfedin, tüm pazaryerlerinde kolayca satış yapın

N11 Entegrasyonu

N11 API ile gelişmiş entegrasyonu

N11 API’yi sisteminize kolayca bağlayıp, ürünlerinizi N11.com’da yayınlayabilirsiniz. Ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini tek merkezde yönetip N11.com’da anlık olarak güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerinizin bilgilerini Akıllı Ticaret’in gelişmiş stok yönetim arayüzünde yaparak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

N11’de ürünleriniz için tanımlamanız gereken özelliklerin tümünü, Akıllı Ticaret ekranlarında toplu olarak yapabilirsiniz.

Gelişmiş stok ve sipariş entegrasyonu

Akıllı Ticaret E-Pazaryeri uygulaması, N11 ile tam entegre çalışır. Akıllı Ticaret stok yönetim ekranlarındaki tüm ürünlerinizi hiç teknik bilgi gerektirmeden otomatik olarak N11’de yayına alabilir, stok ve fiyat güncellemelerini anında N11’e yansıtabilirsiniz.

N11.com siparişlerinizi Akıllı Ticaret’ten yönetebilir, onaylayabilir ya da reddedebilirsiniz. N11.com siparişleriniz Akıllı Ticaret ekranlarında, tüm satış kanallarıyla birlikte raporlanır. Akıllı Ticaret’in gelişmiş raporlama özelliklerini N11.com siparişleriniz için de kullanabilirsiniz.

Gittigidiyor Entegrasyonu

Gittigidiyor API entegrasyonu ile anında ürün yayını

Gittigidiyor mağazanızda yayınlamak istediğiniz ürünlerinizi, Akıllı Ticaret ile anında yayına alabilirsiniz. Ürünlerinizle ilgili tüm özellikleri, hızlı ve kolayca yönetebileceğiniz panel sayesinde, ürünleriniz GG ekranlarında anında satışa çıkar.

Gelişmiş sipariş yönetimi ile tüm siparişler kontrol altında

GG siparişleriniz, tüm e-ticaret siparişlerinizle birlikte Akıllı Ticaret panelinde yönetilebilir. Sipariş onay, iptal, iade işlemlerini tek merkezden yapabilirsiniz.

Ayrıca Akıllı Ticaret’in size sunduğu tüm gelişmiş sipariş raporlamaları ve müşteri bilgileri, Gittigidiyor siparişlerinizi de kapsar. Tüm verilere tek merkezden ulaşabilirsiniz.

Hepsiburada Entegrasyonu

Gelişmiş stok ve fiyat yönetimi

Hepsiburada katalog yönetimine entegre, gelişmiş stok ve fiyat yönetimi sayesinde, ürünleriniz anında Hepsiburada panelinde güncellenir. Hiçbir stok durumu, fiyat değişikliği gecikmez.

Tam sipariş entegrasyonu

Hepsiburada’dan aldığınız siparişler için anında stok yönetimi yapılır, aynı ürünün tüm pazaryerlerinde stok durumları otomatik güncellenir.

Siparişlerinizle birlikte gelen kargo bilgisi, otomatik işlenir ve kargo takibi için ek bir iş yapmanıza gerek kalmaz.

Otomatik fiyatlama

Hepsiburada’da fiyat vermiş olduğunuz ürünler için, farklı tedarikçilerin fiyatlarını size bildiririz. Ayrıca belirlediğiniz ölçeklerde otomatik fiyatlama yaparak en rekabetçi fiyatı otomatik olarak vermeniz sağlanır.

Amazon Türkiye Entegrasyonu

Amazon entegrasyonu ile tüm işlemler tek panelde

Anlık ürün girişi, sipariş yönetimi, faturalandırma gibi operasyonları Akıllı Ticaret panelinden kolaylıkla yönetebilirsiniz. Stok ve fiyat değişimleri anlık olarak Amazon mağazanızda güncellenir.

Tam katalog entegrasyonu

Amazon’da yayınlayacağınız ürünler, Akıllı Ticaret panelinden kolayca aktarılır. Varyantlı (seçenekli) ürünler, Amazon mağazanızda kolayca satışa çıkar. Akıllı Ticaret E-Pazaryeri Entegrasyonu, Amazon mağazanızda sınırsız ürün yayınlamanızı sağlar.

N11pro Entegrasyonu

N11pro ile tüm toptan satışlarınız tek panelde

Akıllı Ticaret sisteminizde yer alan ürünlerinizi, n11pro.com sitesinde kolayca yayına açabilir, stok ve fiyat bilgisini otomatik olarak aktarabilirsiniz. Tüm stok ve fiyat değişimlerinde, n11pro mağazanızdaki ürünleri otomatik olarak güncellenir.

Gelişmiş sipariş yönetimi

N11pro mağazanızdan gelen siparişler, Akıllı Ticaret panelinde toplanır, sipariş onay, iptal gibi işlemler kolaylıkla yapılabilir. Kargo entegrasyonu ile kargo takip numaraları da otomatik olarak alınır ve tüm sipariş süreçleriniz tek merkezden yönetilebilir.

N11pro siparişlerinizin faturalarını, Akıllı Ticaret panelinden kolayca yazdırabilirsiniz.

Trendyol Entegrasyonu

Akıllı Ticaret ile tüm moda ürünleriniz Trendyol’da

Belirlediğiniz kategorideki ürünleri Trendyol mağazanızda otomatik olarak satışa çıkarabilirsiniz. Varyantlı (seçenekli) ürünleriniz, tüm ayrıntılarıyla ve gelişmiş stok yönetimiyle yayınlanır.

Tam sipariş entegrasyonu

Trendyol mağazanızdan alınan siparişleri, Akıllı Ticaret panelinizde görebilir, raporlayabilirsiniz. Kargo takip entegrasyonu ile, siparişinizin sevkiyat işlemlerini de kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Trendyol mağazanızda satılan bir ürün için tüm satış kanallarınızda otomatik stok güncellemesi yapılır.

ePttAVM Entegrasyonu

ePttAVM entegrasyonu ile anında ürün yayını

ePttAVM.com mağazanızda yayınlamak istediğiniz ürünlerinizi, Akıllı Ticaret ile anında yayına alabilirsiniz. Ürünlerinizle ilgili tüm özellikleri, hızlı ve kolayca yönetebileceğiniz panel sayesinde, ürünleriniz hemen yayına girer, satışa başlayabilirsiniz.

Gelişmiş sipariş yönetimi ile tüm siparişler kontrol altında

GG siparişleriniz, tüm e-ticaret siparişlerinizle birlikte Akıllı Ticaret panelinde yönetilebilir. Sipariş onay, iptal işlemlerini tek merkezden yapabilir, sipariş raporlarına erişebilirsiniz.

ePttAVM siparişlerinizdeki müşteri bilgileri de Akıllı Ticaret ekranlarında barındırılır, gelişmiş raporlarda incelenebilir.

Akakce.com Entegrasyonu

Ürünlerinizi akakce.com’da anında satışa sunun

Akıllı Ticaret’te seçtiğiniz ürünler, akakce.com sitesinde anında satışa sunulabilir. Varyantlı (seçenekli) ürünlerin de listelenebildiği Akakce.com sitesinde sınırsız sayıda ürünü satışa sunabilirsiniz. Tüm ürünleriniz ile ilgili stok ve fiyat güncellemeleri, Akakce.com sitesindeki ürünleriniz için otomatik yapılır.

Akakce.com siparişlerinizi tek panelde yönetin

Akakce.com sitesinden gelen siparişlerinizi, otomatik olarak tek panel üzerinde görebilir, gelişmiş raporlara dahil edebilirsiniz.

Akakce.com mağazanızın açılışı ve sanal pos kurulum süreçlerinde bizden her zaman destek alabilirsiniz.

Çiçeksepeti Entegrasyonu

Ürünlerinizi anında Çiçeksepeti'nde yayınlayın

Çiçeksepeti entegrasyonu sayesinde Akıllı Ticaret’teki seçtiğiniz ürünleri, ciceksepeti.com mağazanızda anında yayına alabilirsiniz. Ürünlerinizle ilgili tüm özellikleri, hızlı ve kolayca yönetebileceğiniz panel sayesinde, ürünleriniz hemen yayına girer, satışa başlayabilirsiniz.

Gelişmiş sipariş yönetimi ile tüm siparişler kontrol altında

Ciceksepeti.com’dan gelen siparişler Akıllı Ticaret panelinde yönetilebilir. Sipariş onay, iptal işlemlerini tek merkezden yapabilir, sipariş raporlarına erişebilirsiniz.