Entegrasyonlar - B2B Çözümler - E Ticaret Sitesi - E-Ticaret Çözümleri - Akıllı Ticaret
0850 455 1 789

Esnek SaaS API altyapısıyla entegrasyon, sonsuz imkanlar

Keşfet

Muhasebe / ERP / CRM entegrasyonu

Akıllı Ticaret Gelişmiş B2B, halihazırda kullandığınız muhasebe programıyla entegre çalışabilir. Stokları, müşterileri ve siparişleri senkronize edebilir. Akıllı Ticaret, Türkiye'deki tüm önde gelen muhasebe ve ERP programlarıyla entegre çalışır.

Muhasebe entegrasyonları hakkında daha fazlası

Kargo entegrasyonu

Akıllı Ticaret B2B, tüm kargo firmalarıyla entegre çalışabilir. Gelen siparişi kargo firmasına otomatik bildirir, takip numarasını otomatik oluşturur, müşterinizin takip numarası ile kargosunu anlık takip etmesini sağlar. Sizin kargo bilgisi girmenize gerek kalmaz. Hatta kargo etiketinin çıktısını da otomatik alabilirsiniz.

Kargo entegrasyonları hakkında daha fazlası

Voip entegrasyonu

Akıllı Ticaret, sanal ses/santral hizmetleri ile tümleşik çalışır. Müşteriniz sizi aradığında, ona sipariş durumu hakkında sesli yanıt sistemi üzerinden otomatik bilgi verebilir. Ayrıca müşteri ile yapılan görüşmeleri yönetim panelinden takip edebilirsiniz.

API bağlantı entegrasyonu

Akıllı Ticaret, gelişmiş projelerde kullanılabilecek bir ürün, üye ve sipariş API'si sağlamaktadır. Bu API, Akıllı Ticaret'teki verilerin kullanımını gerektirecek taleplerinizi hızlı ve pratik bir biçimde karşılar.

Entegrasyonlar hakkında daha detaylı bilgi ve tüm entegrasyon seçenekleri

Pazaryeri entegrasyonları

Akıllı Ticaret, tüm pazaryerlerine entegre çalışır. N11 Pro, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Trendyol, EPttAvm gibi önde gelen pazaryerlerinde ürünlerinizi satmak için Akıllı Ticaret'in pazaryeri entegrasyonu modülünü kullanabilirsiniz. Üstelik tüm stok ve siparişlerinizi Akıllı Ticaret'te yönetebilirsiniz. B2B sisteminizi pazaryerlerine açarken, her bir pazaryeri için farklı satış koşulu ve ürün yelpazesi sunabilirsiniz.

Pazaryeri entegrasyonları hakkında daha fazlası

Tedarikçi XML Entegrasyonu

Akıllı Ticaret, XML ile ürün yayını yapan tedarikçilerden ürün alımını sağlayan XML entegrasyonlarına sahiptir. XML entegrasyon sihirbazı sayesinde binlerce ürünü tedarikçinizden hızlıca içeri aktarabilirsiniz.

SMS entegrasyonu

Akıllı Ticaret ile müşterilerinize SMS bilgilendirmesi yapabilirsiniz. Sipariş durumlarını kolayca cep telefonlarına iletebilirsiniz. Bayilik ve bayi başvuru işlemlerinde de SMS doğrulama ve SMS bilgilendirme gibi fonksiyonları kullanabilirsiniz.