Tanıtım - B2B Çözümler - E Ticaret Sitesi - E-Ticaret Çözümleri - Akıllı Ticaret
0850 455 1 789

Tümüyle Modernize Edilmiş B2B E-Ticaret Altyapısı

İş süreçlerinize tam uyumlu, tamamıyla özelleştirilebilir, tüm sisteminize entegre teknolojiyi deneyimleyin

Bir uzmanımıza ulaşın

Yeni beklentiler, yeni fırsatlar: B2B'de yeni Akıllı Ticaret yaklaşımı

Akıllı Ticaret'in tüm e-ticaret deneyimini geliştirdiği platform, yeni bir vizyonda B2B ile bütünleşti.

Yeni müşteri beklentileri ve yeni deneyimler

B2B çözümlerinde geleneksel satış süreçleri artık müşterilerin beklentilerinin altında kalıyor. Akıllı Ticaret, e-ticaret deneyimlerinde geliştirdiği şık tasarımlı arayüzler ve zengin içeriklerle geniş ürün yelpazesine sahip, müşteri ve fiyat segmentasyonu olan B2B çözümleri sağlar.

Daha çok özellik, daha az sorun

Kullanıcı rolleri, müşteri segmentasyonu, fiyat ve satış politikaları ile daha güçlü bir B2B deneyimi sağlayın. Bu özellikleri Muhasebe, ERP ya da CRM sistemlerinizle tam entegre çalıştırarak yönetim ve hata maliyetlerini sıfıra indirin.

Güvenilir destek, güvenilir altyapı

Siz nasıl B2B müşterilerinize en yüksek önemde hizmet veriyorsanız, Akıllı Ticaret'te biz de, gelişmiş B2B sitelerine en üst düzey servis seviyesinde destek veririz. Kalitesi kanıtlanmış teknik ve stratejik uzmanlarımız ile B2B süreçlerinizde uçtan uca destek alır, sorunlarınıza ışık hızında çözüm bulursunuz.

Mevcut süreçlerinize uyum sağlayan modern B2B

ERP, muhasebe ya da CRM ayırmaksızın, Akıllı Ticaret tüm süreçlerinize hızlıca adapte olur.

İş süreçlerinize büyük değişimlere gitmeden işinizi B2B'ye taşıyın

Akıllı Ticaret, kullandığınız altyapı ne olursa olsun, hızlı bir uyarlama süreci ile mevcut iş süreçlerinizi B2B'de kullanmanızı sağlar. Teknik ve stratejik danışmanlarımız, tüm süreçleri sizinle birlikte analiz eder ve hızlı, sonuç odaklı ve güvenilir çözümlerle B2B projenizi hayata geçirmenizi sağlar.

Esnek ölçeklenebilir entegrasyon altyapısı ile performans: her zaman

İş ve satış stratejileriniz ne olursa olsun, Akıllı Ticaret ölçeklenebilir altyapısı sayesinde, sisteminizle yüksek performanslı bir veri akışı sağlar. Anlık ihtiyacı olan veriler için anlık API çağrıları yaparak güvenilirlik, önbelleklenebilir verileri kendi veritabanında tutarak performans sağlar. Tüm bu protokoller, teknik stratejiler belirlenirken şirketinize özel olarak oluşturulur.

Akıllı Ticaret ekibi, sistem yöneticinizle aynı dili konuşur

Muhasebesel akış ve uygulamalar konusunda deneyimli ekibimiz, süreç yönetiminden teknik gereksinimlere, size çözüm ortağı olur, sistem sağlayıcılarınızla ortak stratejiler belirleyip projenin en doğru şekilde hayata geçmesini sağlar.

Akıllı Ticaret ile ticaretin geleceği sizsiniz!

Eşsiz B2B özellikleri ile ticaretinizde fark yaratın.

Gelişmiş müşteri segmentasyon ve satış politikaları

Muhasebe sisteminize tam entegre müşteri segmentasyonu sayesinde, özel iskonto, fiyat listesi, mal fazlası, kampanya iskontoları gibi politikalar müşteri gruplarına özel düzenlenmiş olarak anında B2B'de çalışmaya başlar.

Esnek finansal çözümler

Akıllı Ticaret B2B, muhasebe sisteminizle entegre risk yönetimi, açık hesap kredilendirme, müşteriye özel ödeme seçenekleri gibi geniş finansal çözümler sunar. Müşterinin nakit vadeli hesap gibi çoklu hesap takiplerini kolayca yapar. Anlık olarak bakiye ve vadesi gelen ödeme takiplerini sağlar.

Akıllı fiyat politikaları

Akıllı Ticaret, muhasebe sisteminin yetkin olmadığı fiyatlama politikalarını da bünyesinde barındırarak B2B katmanında çalışmasını sağlar. Miktara bağlı fiyatlama, tarihe bağlı fiyatlama gibi esnek fiyatlama seçenekleri sağlar.

Teklif yönetimi ile hiçbir satış kaçmaz

Müşterilerin oluşturdukları sepetler, belirli bir miktarın üzerine çıktığında müşterinin bu sepetle ilgili teklif isteyebilmesi sağlanır. Hızlı fiyatlama ve onay süreçleri sunarak satışların tamamlanması sağlanır.

Eşsiz çevrimiçi B2B alışveriş deneyimi

Perakende e-ticaret gibi alışveriş özellikleri sağlayan yeni nesil B2B deneyimi

Gelişmiş arama özellikleri

Gelişmiş B2B, Elasticsearch altyapısını kullanan akıllı arama altyapısı ile rafine edilmiş arama sonuçları sunar. Böylece kullanıcılarınız doğru terimleri yazmasa bile doğru sonuçları bulurlar. Alışveriş devam eder.

Parçalı sipariş ve teslimat seçenekleri

Aynı siparişte yer alan ürünler için birden fazla teslimat adresi seçilebilir. Aynı özellikteki ürünlerin miktarları için bile bu bölüm yapılabilir. Böylece siparişteki ürünler kampanyaları bozulmadan tek seferde sipariş edilip, farklı noktalara dağıtımı sağlanabilir.

Gelişmiş stok yönetimi

Altyapısın Akıllı Ticaret E-Ticaret'ten alan stok yönetimi sayesinde, muhasebenizde yer alan ürünleri sisteme birebir, varyant olarak ya da özel çevrimlerle çağırabilirsiniz. Ürüne adet ve koli için farklı fiyatlar tanımlayıp farklı birimlerle satışını sağlayabilirsiniz.

Akıllı Ticaret Gelişmiş B2B size esnek ve müşteri odaklı çözümler sunar

İşletmenizin B2B ihtiyaçları analiz edilir ve Akıllı Ticaret B2B çatısı altında yer alan bileşenler üzerinden size özel uyarlamalar ve geliştirmeler yapılarak tam işinize uygun çözüm üretilir.

Bir uzmanımıza ulaşın ya da bizi hemen arayın: 0850 455 1 789

Akıllı Ticaret ile sevkiyat sorunları tarihe karışıyor

Mükemmel depo ve sevkiyat yönetimi uygulamaları ile tüm siparişleriniz ve stoklarınzı kontrol altında

Gelişmiş kargo maliyetlendirme

Ürün ya da sipariş bazlı kargo maliyetlendirme, kargo indirim kampanyaları tanımlayabilme, çoklu kargo ve ürüne özel kargo tedarikçisi seçebilme özellikleriyle, ürünlerinizi en esnek ve performanslı şekilde sevk edebilirsiniz. Kargoya verilemeyen yalnızca ambar ile gönderilebilen ürünleri seçip ambar maliyetlerini ayrıca belirtebilirsiniz.

Tam kargo entegrasyonu

Sisteme gelen siparişlerin onaylanması ile, kargo entegrasyon süreci otomatik olarak başlar. Bu aşamadan kargonun teslimine, kargo etiketinin basımından online kargo takibine kadar tüm operasyonlar Akıllı Ticaret B2B kargo servisinin kontrolü altındadır.

Satışa ayrılan depo uygulaması

B2B satışları için ayrılan stoğu yalnızca belirli depolardan çıkarabilirsiniz. Böylece satılamaz düzeyde olan ürünler stokta mevcut görünmeyecektir.

Terzi işi raporlar anlık olarak cebinizde ve bilgisayarınızda

Patron ve yönetici raporları, işinize özel olarak hazırlanır, muhasebe sisteminizde bile bulamayacağınız özelliklerle size sunulur.

Akıllı Ticaret B2B sistemleri, hem B2B'den hem de entegre olan Muhasebe, CRM ya da ERP sisteminden aldığı bilgileri, satış ve müşteri odaklı olarak raporlamanızı sağlar. Yönetici sınıflandırmasına göre erişimi olan bu raporlarda, isterseniz satış ekibiniz de kendi müşterilerine özgü raporlara ulaşabilir. Örn. siz tüm günlük satışları incelerken, satış personeliniz yalnızca kendi müşterilerine ait günlük satışları inceleyebilir.

Mükemmel altyapı, gelişmiş güvenlik: Satışlarınız emin ellerde

Güvenebileceğiniz endüstri standardı koruma ve yüksek performanslı sunucu hizmetleri ile işletmenizin satışları kesintisiz devam etsin.

SSL Sertifikası

Tüm Akıllı Ticaret B2B siteleri, 256Bit SSL sertifikası ile donatılmıştır. Bu sayede tüm sayfalar, içerikler, alışveriş bilgileri, üye bilgileri ve kredi kartı bilgileri, bankalarda kullanılan güvenlik seviyesinde korunur.

Sınırsız bant genişliği

B2B sitenizi ziyaret eden müşterileriniz ya da site içi trafiğiniz için sizden hiç bir zaman ek ücret alınmayacaktır.

Sınırsız alan

Sitenize sınırsız ürün yükleyebilir, istediğiniz kadar görselle sitenizi zenginleştirebilirsiniz. Sitenizin kapladığı alan için sizden hiç bir zaman ek ücret alınmayacaktır.

%99,9 uptime ve 7/24 takip

Akıllı Ticaret'te sunucuların kapanması söz konusu değildir. Akıllı Ticaret altyapısı, bulut depolama ve load-balancing teknolojilerini kullanır, sunucular hiçbir zaman aşırı yük altında kalmadan yüksek performansla hizmet verirler. Akıllı Ticaret sunucuları sürekli gözlem altındadır.

Cloudflare desteği

B2B E-ticaret sitesinin en yüksek güvenlik ve otomasyona dayalı güvenlik takibinin yapılmasını isteyenler için Akıllı Ticaret, doğrudan Cloudflare entegrasyonu sağlayaa asdbilmektedir.

Seviye 1 PCI uyumluluk

Akıllı Ticaret, Level-1 PCI sertifikasyonuna tabiidir. Yani kişisel veriler Akıllı Ticaret'te güvence altındadır.

Akıllı Ticaret: Güvenilir ve yenilikçi çözüm ortağınız

Akıllı Ticaret B2B, En zorlu süreçlerinize çözüm üretir, işinizi geliştirmenize ve büyütmenize yardımcı olur.

"Akıllı Ticaret 6 yıldır çözüm ortağımız"

Akıllı Ticaret ile hiç bitmeyecek gibi görünen B2B projesini 5 ayda hayata geçirdik. Ardından 4 farklı projemizi daha tamamladık ve şu anda bu uygulamaların tamamını etkin bir biçimde kullanıyoruz. Akıllı Ticaret B2B 2013 yılından beri iş süreçlerimizin ayrılmaz bir parçası halini aldı.

Ufuk Şahan

ST Group, Denizli

"İstanbul firmalarından daha sık görüşüyoruz"

Akıllı Ticaret ile 2010 yılında tanıştık. Bize vaatleri yüksek kalite çözüm üretmekti. 9 yıldır ERP sisemimize tam entegre olmak üzere B2B, mobil uygulama, CRM ve çeşitli özel projelerde kendileriyle başarılı bir şekilde ilerliyor ve sık sık görüşüyoruz.

Hakan Uzun

Noki, İstanbul

"Very devoted and innovative team, excellent project management"

As a fairly complex B2B operation, we needed too many specialized tasks which took too many calculations and hardwork. There was no easy task in our 16 months of large scale project but they did their best to accomplish all the missions. We were able to fully execute the vision we had on this project.

Melis Yazıcı

Intercostume DMCC, Dubai - UAE