Özellikler - E-ticaret Sitesi - E Ticaret Sitesi - E-Ticaret Çözümleri - Akıllı Ticaret
0850 455 1 789

Aradığınız tüm özellikler Akıllı Ticaret'te

Varyanttan kampanyaya, pazaryerlerinden mobil uygulamaya, SEO araçlarından entegrasyonlara, Akıllı Ticaret ile istediğiniz özelliklerde bir e-ticaret sitesi kurmak çok kolay.

Sanal Mağaza Ön Yüzü

Sanal Mağaza Ön Yüzü

50'nin üzerinde profesyonel tema seçeneği

Akıllı Ticaret'in mükemmel görsel ve her sektöre uygun tema seçenekleri ile e-ticaret sitenizin görüntüsüne bayılacaksınız.

Temaları İncele

Tam mobil uyumlu arayüz

Akıllı Ticaret'te siteniz tamamiyle mobil uyumlu (responsive) çalışır. Anasayfadan ürün detay sayfasına, sepetten ödeme sayfalarına kadar tüm ekranlar %100 mobil uyumludur. Ayrıca mobil kullanıcılar, masaüstü kullanıcılara göre bir deneyim kaybı yaşamazlar.

Online mağazanı özelleştir

Akıllı Ticaret'in gelişmiş ayarları sayesinde, tüm mağazanızı dakikalar içinde özelleştirebilir, kendi marka kimliğinize göre dakikalar içinde hazır hale getirebilirsiniz. Logo yükleme, ürün listeleme gibi sayısız ayar ile mağazanızı kendinize özgü hale getirebilirsiniz. Hatta mağazanızın CSS kodlarına bile müdahale edebilirsiniz.

Akıllı Ticaret uzmanları ile tanışın

Birebir kurulum hizmetleri ile mağazanızı hızla ayağa kaldırmak çok kolay. Size özel bireysel müşteri temsilciniz ile tüm sorularınız anında cevaplanır, tüm talepleriniz ve teknik işleriniz hızlıca yönetilir ve gerçekleştirilir.

Uzman kadromuz hem danışmanlık hem de teknik hizmetlerde kurulum sürecinde öncelikli hizmet vermektedir.

Tam kapsamlı içerik yönetim sistemi

Akıllı Ticaret sitenizde ürün yönetiminin yanında, tam özellikli blog, içerik sayfaları, form sihirbazı, gelişmiş banner yönetimi ve sayfa içi içerik yönetim ekranları yer alır. Akıllı Ticaret ile sitenizi zenginleştirmek çok kolay.

Kendi alan adınız

Eğer bir alan adınız varsa, bunu Akıllı Ticaret e-ticaret sitenizde kullanabilirsiniz. Eğer bir alan adınız yok ise Akıllı Ticaret üzerinden satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Mağazanızı alan adı sahibi olmadan da kurup işletmeye başlayabilirsiniz.

Uluslararası satış ve çoklu dil desteği

Akıllı Ticaret sınırsız dil olanağı ile gelir. Uluslararası satış politikaları, yabancı dil desteği ve site içi çevirilere müdahale olanağı ile yurtdışına satış artık çok kolay.

E-İhracat çözümlerini incele

Alışveriş yetenekleri

Alışveriş yetenekleri

Tüm ödeme seçenekleri

Türkiye'deki tüm sanal pos ve online ödeme sağlayıcıları ve dünyadaki geçerli birçok ödeme seçeneği, Akıllı Ticaret'te entegrasyona hazır gelir. Tek yapmanız gereken, parametreleri tanımlayıp satışa başlamak.

Kampanya uygulamaları

Akıllı Ticaret bir kampanya sihirbazı sunar. Bu araç ile, 20'nin üzerinde kampanya varyasyonunu sitenizde ve ürünlerinizde uygular, satışlarınız güçlendirirsiniz.

Sepette kalan ürünlerin satışı

Akıllı Ticaret, sepette kalan ürünleri size raporlar. Böylece müşteriniz alışverişini tamamlanmasa bile, bununla ilgili bilgilendirilirsiniz. Müşterinizin ürünü satın almama sebebini öğrenip ona destek olarak satışı tamamlayabilirsiniz.

SSL Sertifikası

Tüm Akıllı Ticaret mağazaları, 256Bit SSL sertifikası ile donatılmıştır. Bu sayede tüm sayfalar, içerikler, alışveriş bilgileri, üye bilgiler ve kredi kartı bilgileri, bankalarda kullanılan güvenlik seviyesinde korunur.

Hızlı sipariş tamamlama

Akıllı Ticaret'te alışveriş birkaç adımda kolayca tamamlanır. Kullanıcıdan istenen bilgiler ölçeklenebildiği gibi, ekranlar hızlı ve anlaşılır bir biçimde geçilerek kullanıcının satınalma işlemini sıkılmadan ve takılmadan tamamlaması sağlanır.

Esnek kargo maliyetlendirmeleri

Sabit kargo, ücretsiz kargo, ağırlık ve bölgeye göre kargo gibi kargo maliyetleri Akıllı Ticaret’te kolay bir biçimde yönetilebilir.

Ürün özellikleri

Ürün özellikleri

Stok yönetimi

İşinizdeki tüm stoğunuzu Akıllı Ticaret'te yönetebilirsiniz. Stok miktarlarını ve stok akışını takip edebilirsiniz. Stoğu biten ürün, tüm satış kanallarında otomatik olarak satıştan kalkar. Akıllı Ticaret ile deponuza otomatik bağlanabilir, e-pazaryeri hesaplarınızdaki stok durumlarını otomatik güncelleyebilirsiniz. Satışı yapılan ürünler otomatik stoktan düşer.

Ürün varyasyonları

Müşterilerinize ürünlerinizin renk, beden, materyal gibi varyasyonlarını sunabilirsiniz. Her bir varyasyon, kendine ait stok kodu, fiyat, ağırlık ve stok miktarına sahip olabilir. Akıllı Ticaret ile sınırsız sayıda varyasyonu çok pratik bir biçimde ana ürünün altında yönetebilirsiniz.

Fotoğraf galerisi

Her ürününüz için sınırsız sayıda fotoğraf ekleyebilirsiniz. Müşterilerinizin, ürünlerinizi her açıdan ayrıntılı bir biçimde inceleme fırsatı olur. Merak etmeyin, Akıllı Ticaret tüm fotoğrafları otomatik olarak boyutlandırır.

İçe al, dışa aktar

Excel ile ürünleri sitenizden dışa aktarıp, yine elinizdeki excel dosyasını Akıllı Ticaret sistemine çekebilirsiniz. Belirlediğiniz özelliklerde içe/dışa aktarım ile yüzlerce ürünü hızlı bir biçimde ekleyip güncelleyebilirsiniz.

JetYükleme videosunu incele

Ürün SEO özellikleri

Ürün sayfalarınızı SEO optimize hale getirmek çok kolay. Ürünlere özel meta etiketleri, başlıklar ve URL'ler oluşturabilirsiniz.

Sınırsız ürün ve kategori

Online mağazanızda hiçbir ürün ya da kategori sınırı yoktur.

Gelişmiş vitrin yönetimi

Akıllı Ticarette her kategori için özel vitrin yönetimi vardır. Her kategoriye özel banner slaytları hazırlayabilir, kategori sayfalarına alt ve üst tanıtım içerikleri hazırlayabilir (zengin metin/HTML), kategoride öncelikli gösterilecek ürünleri seçebilirsiniz.

Çoklu kategori

Akıllı Ticaret'te bir ürünü birden fazla kategoride yayınlayabilirsiniz.

Pazarlama & SEO

Pazarlama & SEO

Arama motoru optimize e-ticaret sitesi

Akıllı Ticaret ile gelişmiş SEO özellikleri hazır olarak sitenizde yer alır. H1, başlık (title), meta etiketleri gibi temel özellikler siz her ürün ya da içerik oluşturduğunuzda otomatik olarak oluşturulur. Bu özellikleri sonra kendiniz de özelleştirebilirsiniz.

Otomatik site haritası

Sitemap.xml'iniz ürünlerinize, sayfalarınıza ve blog gönderilerinize göre otomatik olarak oluşturulur.

Google Rich Snippets ve Microdata özellikleri

Bu özellik sayesinde sitenizdeki tüm ürün ve içerikler arama motorlarının daha iyi analiz edeceği ve arama sonuçlarında sitenizi daha ayrıntılı göstereceği şekilde yapılandırılır. Bu işlem, tüm Akıllı Ticaret e-ticaret sitelerinde otomatik olarak yapılır. Hem SEO, hem pazarlama hem de analiz için altın değerinde bir özelliktir.

Kampanya ve indirimler

Akıllı Ticaret'te sınırsız özellikte indirim kuponu ve 20'nin üzerinde kampanya olasılığı ile satışlarınızı uçurabilirsiniz. Bir alana diğeri indirimli ya da ürün gruplama gibi seçeneklerle gelişmiş kampanya olasılıkları hazırlayabilir, süreli (zaman sayaçlı) indirimlerle satışlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Ödeme seçeneklerinde ve kargoda kampanyalar

Akıllı Ticaret'te sınırsız ödeme seçeneği oluşturabilirsiniz. Ödeme türlerine göre tutar ya da oran bazında indirimler yapabilir, kargoda örn. 100TL üzeri kargo ücretsiz gibi kampanyalar hazırlayabilirsiniz.

Ürün yorumları

Ziyaretçilerinizin ürünlerinize yorum yapmasını sağlayarak SEO uyumlu (arama sonuçlarında yıldız görünmesini sağlayan) ürün yorumlarına sahip olabilirsiniz.

Akıllı arama önerileri

Akıllı Ticaret'te site içinde yapılan aramaları yönetim panelinde raporlayabilirsiniz. Sitenizde yapılan arama ve sonucunda bulunan ürünleri analiz edip, ürünlere ek anahar kelimeler girebilir, ürünlerinizin sitenizde daha kolay bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya entegrasyonu

Tüm Akıllı Ticaret siteleri, Pinterest, Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr gibi sosyal medya mecralarına tam entegre çalışmaktadır. Tek yapmanız gereken, ayarlara sosyal medya adreslerinizi tanımlamak, gerisini Akıllı Ticaret halleder.

Facebook'ta satış

Facebook takipçileriniz Facebook'ta ürünlerinizi inceleyip kolayca alışveriş yapabilirler.

Google Ads danışmanlığı

Akıllı Ticaret müşterileri, sitelerini satışa hazır hale getirdikleri an itibariyle 1 ay ücretsiz Google Ads reklam danışmanlığı hizmeti sahibi olurlar.

Google Ads Reklam danışmanlığı sayesinde, reklam hesabının kurulması, anahtar kelime, Merchant reklamları gibi konularda yardım alarak mağazanın satışlarını kolayca arttırabilirsiniz.

Reklam danışmanlığı ve diğer pazarlama hizmetleri hakkında daha fazlası

Instashop

Instagram entegrasyonu ile sitenize instagram gönderilerini çekip, bu gönderilere ürünlerinizi bağlayabilirsiniz.

Mağaza yönetimi

Mağaza yönetimi

Müşteri profili

Müşterilerinizle ilgili ayrıntılara kolayca ulaşın, iletişim bilgilerine, sepet etkinliklerine, siparişlerine ve destek merkezi telefon çağrı geçmişi kayıtlarına bir bakışta ulaşın.

Site kurulum sihirbazı

Akıllı Ticaret, sitenizi ayağa kaldırmak için ihtiyacınız olan her şeyi size basit bir sihirbazla sorup, aldığı yanıtlarla sitenizi satışa hazır hale getirecek. Sitenizin adı, sosyal medya adresleri, Whatsapp hattı gibi basit soruları yanıtlayın, hepsi sitenizde yerini alsın, size yalnızca ürünleri hazırlamak kalsın.

Analiz & Rapor

Akıllı Ticaret yönetim panelinde bulacağınız raporlar menüsü, sitenizde olan biten herşeyi analiz etmenizi sağlayacak. Satış grafiklerinden site içi arama raporlarına, ödeme girişimlerinden sepette kalan ürünlere kadar tüm detayları bu bölümde bulabilirsiniz.

Fatura modülü

Akıllı Ticaret kullanıyorsanız bir muhasebe yazılımına ihtiyaç duymadan, sitenize gelen siparişin faturasını kolayca basabilirsiniz.

Toplu işlemler

Akıllı Ticaret, ürün ekleme, ürün fotoğrafları ekleme, fiyat güncelleme, kargo etiketi oluşturma gibi birçok zaman alan işi toplu halde yapmanıza olanak sağlayan bir yönetim paneli sunar. Ayrıca, ürün, üye gibi verileri farklı amaçlarla kullanabilmeniz için içe/dışa aktarma fonksiyonları, Excel ve XML çıktısı gibi çıktı olanakları sunar.

Mağaza yönetim mobil uygulaması

Bilgisayarınızdan uzak da olsanız hiçbir satışı kaçırmazsınız. Yönetim paneli mobil uygulaması sayesinde siparişlere, temel ürün yönetimine, müşteri bilgilerine ve raporlara anlık erişiminiz olur. Ayrıca yeni bir sipariş geldiğinde bildirimle sizi uyarır.

E-posta ve içerik şablonları

E-ticaret sitenizdeki özel içerikleri ve sipariş epostasi gibi e-postaları ve mesajları özelleştirebilirsiniz. Müşterilerinize gönderilen SMS mesajları bile özelleştirilebilir.

Sipariş yönetimi

Siparişlerinizi tek tek ya da toplu halde yönetin, sipariş durumlarını güncelleyip müşterilerinize e-posta, SMS ya da mobil bildirim ile kolayca ulaşın.

Site ayarları

Sitenizi iş modelinize göre özelleştirin. Ürün listeleme şeklinden üyeliksiz alışveriş seçeneğine, fiyat gösterme biçiminden canlı destek kurulumuna kadar tüm özellikleri yönetim panelinden anlık güncelleyebilirsiniz.

Analiz ve Rapor

Analiz ve Rapor

Ana ekran raporları

Yönetim paneli ana ekranınız, sitenizde olup biten her şeyi bir anda görebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Onay bekleyen satışlardan döviz durumuna, ürünlere yapılan yorumlardan toplam satış grafiklerine kadar tüm önemli olaylar, yönetim paneli ana ekranda size sunulur.

Raporlar bölümü

Akıllı Ticaret yönetim panelinde bulacağınız raporlar menüsü, sitenizde olan biten herşeyi analiz etmenizi sağlayacak. Satış grafiklerinden site içi arama raporlarına, ödeme girişimlerinden sepette kalan ürünlere kadar tüm detayları bu bölümde bulabilirsiniz.

Google Analytics

Akıllı Ticaret, Google Analytics ile tam entegredir. Bu sayede, çok ayrıntılı ziyaret istatistiklerini Analytics ekranından da takip edebilirsiniz.

Google Ecommerce Tracking

Akıllı Ticaret, Google Analytics ve Google Ads ile tam entegre çalışır, e-ticaret verilerinin gelişmiş analizine izin verir. Bu sayede, Analytics üzerinde satış raporlarına ulaşabilir, bunu ziyaret istatistikleri ile birlikte analiz edebilir ve hatta her bir ürün için reklam harcamalarınızı da aynı ekranda görüp satış maliyetlerinizi size sunacak özellikleri sağlar.

Entegrasyonlar

Entegrasyonlar

Pazaryeri entegrasyonları

Akıllı Ticaret, tüm pazaryerlerine entegre çalışır. N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Trendyol, EPttAvm gibi önde gelen pazaryerlerinde ürünlerinizi satmak için Akıllı Ticaret'in pazaryeri entegrasyonu modülünü kullanabilirsiniz. Üstelik tüm stok ve siparişlerinizi Akıllı Ticaret'te yönetebilirsiniz.

Pazaryeri entegrasyonları hakkında daha fazlası

Muhasebe / ERP entegrasyonu

Akıllı Ticaret, halihazırda kullandığınız muhasebe programıyla entegre çalışabilir. Stokları, müşterileri ve siparişleri senkronize edebilir. Akıllı Ticaret, Türkiye'deki tüm önde gelen muhasebe ve ERP programlarıyla entegre çalışır.

Muhasebe entegrasyonları hakkında daha fazlası

Google Analytics

Akıllı Ticaret, Google Analytics ile tam entegredir. Bu sayede, çok ayrıntılı ziyaret istatistiklerini Analytics ekranından da takip edebilirsiniz.

Kargo entegrasyonu

Akıllı Ticaret, tüm kargo firmalarıyla entegre çalışabilir. Gelen siparişi kargo firmasına otomatik bildirir, takip numarasını otomatik oluşturur, müşterinizin takip numarası ile kargosunu anlık takip etmesini sağlar. Sizin kargo bilgisi girmenize gerek kalmaz. Hatta kargo etiketinin çıktısını da otomatik alabilirsiniz.

Kargo entegrasyonları hakkında daha fazlası

Voip entegrasyonu

Akıllı Ticaret, sanal ses/santral hizmetleri ile tümleşik çalışır. Müşteriniz sizi aradığında, ona sipariş durumu hakkında sesli yanıt sistemi üzerinden otomatik bilgi verebilir. Ayrıca müşteri ile yapılan görüşmeleri yönetim panelinden takip edebilirsiniz.

SMS entegrasyonu

Akıllı Ticaret ile müşterilerinize SMS bilgilendirmesi yapabilirsiniz. Sipariş durumlarını kolayca cep telefonlarına iletebilirsiniz.

Tedarikçi XML Entegrasyonu

Akıllı Ticaret, XML ile ürün yayını yapan tedarikçilerden ürün alımını sağlayan XML entegrasyonlarına sahiptir. XML entegrasyon sihirbazı sayesinde binlerce ürünü tedarikçinizden hızlıca içeri aktarabilirsiniz.

API bağlantı entegrasyonu

Akıllı Ticaret, gelişmiş projelerde kullanılabilecek bir ürün, üye ve sipariş API'si sağlamaktadır. Bu API, Akıllı Ticaret'teki verilerin kullanımını gerektirecek taleplerinizi hızlı ve pratik bir biçimde karşılar.

Entegrasyonlar hakkında daha detaylı bilgi ve tüm entegrasyon seçenekleri

Mobil uygulama

Mobil uygulama

Sitenizin mobil uygulaması ile müşterilerinize her yerden ulaşın

Akıllı Ticaret sitenizi pazarlamak ve müşteri sadakatini artırmak için size mobil uygulama çözümleri sunar.

Çeşitli temalardan seçeceğinizi mobil uygulama sayesinde müşterilerinizin telefon ekranlarında bulunursunuz.

Gelişmiş bildirim uygulamaları

Sipariş durumları değiştiğinde müşterilerinize otomatik olarak bildirim gider. Böylece müşteriler maillerine bakmak zorunda kalmadan güncel sipariş durumunu takip edebilirler. Ayrıca duyurular, yeni blog gönderileri gibi bildirimler de uygulamanıza sahip müşterilerinize bildirim olarak iletilir.

Akıllı saat uyumlu bildirimler

Bildirimler akıllı saat uyumludur. Bildirimleriniz logo ve başlığınızla akıllı saatlerde görüntülenir.

Mobil uygulama çözümleri hakkında daha fazlası

Sunucu hizmetleri

Sunucu hizmetleri

SSL Sertifikası

Tüm Akıllı Ticaret mağazaları, 256Bit SSL sertifikası ile donatılmıştır. Bu sayede tüm sayfalar, içerikler, alışveriş bilgileri, üye bilgiler ve kredi kartı bilgileri, bankalarda kullanılan güvenlik seviyesinde korunur.

Sınırsız bant genişliği

Sitenizi ziyaret eden müşterileriniz ya da site içi trafiğiniz için sizden hiç bir zaman ek ücret alınmayacaktır.

Sınırsız alan

Sitenize sınırsız ürün yükleyebilir, istediğiniz kadar görselle sitenizi zenginleştirebilirsiniz. Sitenizin kapladığı alan için sizden hiç bir zaman ek ücret alınmayacaktır.

E-posta hizmeti

Akıllı Ticaret sahipleri alan adlarına bağlı istedikleri kadar e-posta hesabı açıp kullanabilirler, e-posta hesaplarını yönetebilirler.

Otomatik güncellemeler

Tüm Akıllı Ticaret güncellemeleri otomatiktir, böylece en yeni güncellemelere anında sahip olursunuz.

%99,9 uptime ve 7/24 takip

Akıllı Ticaret'te sunucuların kapanması söz konusu değildir. Akıllı Ticaret altyapısı, bulut depolama ve load-balancing teknolojilerini kullanır, sunucular hiçbir zaman aşırı yük altında kalmadan yüksek performansla hizmet verirler. Akıllı Ticaret sunucuları sürekli gözlem altındadır.

Cloudflare desteği

E-ticaret sitesinin en yüksek güvenlik ve otomasyona dayalı güvenlik takibinin yapılmasını isteyenler için Akıllı Ticaret, doğrudan Cloudflare entegrasyonu sağlayabilmektedir.

Seviye 1 PCI uyumluluk

Akıllı Ticaret, Level-1 PCI sertifikasyonuna tabiidir. Yani kişisel veriler Akıllı Ticaret'te güvence altındadır.

Destek

Destek

Dedike destek ekibi

Akıllı Ticaret, destek ekibi, 7 gün 24 saat boyunca online bilet, canlı destek ve telefon ile hizmet vermektedir.

Destek birimine ulaşmak için tıklayın

Birebir kurulum hizmetleri

İster şirketinizi yeni kuruyor olun, isterseniz işinizi e-ticarete taşıyor olun, Akıllı Ticaret ekibi tüm süreçlerinizi sizinle birlikte takip ediyor, iş adımlarınızı sizinle birlikte ilerletiyor olacak.

Kişisel müşteri temsilciniz ile tanışın

E-ticaret işinizi hayata geçirmenin en zor adımları kişisel müşteri temsilciniz ile artık çok kolay. Talepleriniz, revizyonlarınız, bilmek isteyecekleriniz, hızlıca çözüme kavuşturmak istediğiniz her şey, size bir tık uzakta.

30 dakikada yanıt garantili destek merkezi

Kurulum aşamasında olan siteler için* Akıllı Ticaret hızlı çözüm garantisi verir. Siz süreçlerinize devam edin, sorunları biz çözeriz.

* Sitenizi satın aldıktan sonraki 30 gün geçerli ileri düzey destek hizmeti.

E-ticaret Akademisi

Online satış ile ilgili bilmek istediğiniz herşey burada. Eğitimler, seminerler, dokümanlar, videolar ve çok daha fazlası.

"Siz e-ticaret işinizi büyütün, biz yardım için buradayız."

E-ticaret Akademisi'ni ziyaret et

7 / 24 destek için buradayız.