Akıllı Ticaret Hakkında - Kurumsal - E Ticaret Sitesi - E-Ticaret Çözümleri - Akıllı Ticaret
0850 455 1 789

Akıllı Ticaret Yazılım Teknolojileri

360 derece çözüm üreten e-ticaret altyapı sağlayıcısı Akıllı Ticaret, 2005 yılından bu yana kobiler için 360 derece e-ticaret çözümleri üretiyor.

E-Ticaret Paketlerini incele
E-ticaret konusunda yüksek tecrübe

Türkiye'nin e-ticaret ile tanışmasından bu yana, 15 yılı aşkın tecrübemiz ve sadık müşterilerimiz ile işinizi büyütmek için çalışıyoruz.

 
2 şehir 3 ofiste geniş hizmet ağı

Bayraklı Genel Merkez, Şişli Satış ve Eğitim ofisi ve Menderes Teknopark AR-GE ofisimizde 30+ kişilik ekibimizle işini büyütmek ve eticarette başarıya ulaşmak isteyen müşterilerimiz için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Bütünleşik entegrasyon altyapısı

Akıllı Ticaret, rakiplerinden ayıran en önemli özellik geniş entegrasyon yelpazesi. Akıllı Ticaret e-ticaretin öne çıkan tüm aktörleri için çalışma yapmakta, e-ticaret sitesinden pazaryerlerine, onlarca muhasebe entegrasyonundan kargo entegrasyonlarına bir çok dalda entegrasyonları kendi bünyesinde tamamlamış ve müşterilerine kurulum, uyarlama ve destek hizmetlerini bizzat kendi bünyesinde vermektedir.

Müşterilerimiz için bir iş ortağıyız

Akıllı Ticaret, müşterinin e-ticaret yolculuğunu çok iyi bilen, müşterinin yol haritasını oluşturan ve belirsizlikleri ortadan kaldıran müşteri hizmetleri ekibi ile yıllardır müşterilerine doğru yolu gösteren bir iş ortağı olmuştur.

Sürekli eğitim ve etkinlikler

Müşterilerimize sağladığımız e-ticaret eğitimleri ile müşterilerimiz için panel kullanımları hakkında derinlemesine bilgi veriyor, webinarlarımız ve etkinliklerimiz ile girişimcilerin e-ticaret konusunda bilgi dağarcıklarını genişletmelerini sağlıyoruz.

Topluma değer katan teknoloji şirketi

Akıllı Ticaret olarak e-ticaretin ne kadar yeni bir sektör olduğunu biliyor, tecrübelerimizi bu sektörde iş yapmak isteyen girişimciler kadar, sektörde iş gücü oluşturmak isteyen, kariyer sahibi olmak isteyen gençlerimizle de paylaşıyoruz. Üniversitelerimizde gerçekleştirdiğimiz ücretsiz sertifikasyon programlarımızla sektöre yetkin, bilinçli ve bilgi sahibi çalışanlar yetiştiriyoruz.

100+ geniş çözüm ortağı yelpazesi

E-ticaret süreçlerinizde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri çözüm ortaklarımızdan alabilirsiniz. Reklamdan tasarıma, stratejiden içerik oluşturmaya tüm hizmetler elinizin altında.