Akıllı Ticaret mağazanızı cebinizden yönetin. - Akıllı Ticaret Teknolojisi - E Ticaret Sitesi - E-Ticaret Çözümleri - Akıllı Ticaret
0850 455 1 789

Akıllı Ticaret mağazanızı cebinizden yönetin.

Ücretsiz mağazanı oluştur

Mağazanızı kolayca yönetin

Siz işinize odaklanın diye Akıllı Ticaret pratik ve güvenilir bir yönetim paneli sunar.

 

Mobil Yönetim Paneli ile mağazanız elinizin altında

Mobil yönetim paneli ile bilgisayarınızdan uzak da olsanız hiçbir satışı kaçırmazsınız. Yönetim paneli mobil uygulaması sayesinde siparişlere, temel ürün yönetimine, müşteri bilgilerine ve raporlara anlık erişiminiz olur. Ayrıca yeni bir sipariş geldiğinde bildirimle sizi uyarır.

 

Ücretsiz Kullanın

Akıllı Ticarette işinizi hızlandıracak teknolojiler için tekrar ücret ödemenize gerek yok. Mağazanızı cep telefonunuzdan yönetip, öne çıkan işlevleri hızlıca yapabilirsiniz. Akıllı Ticaret Yönetim uygulaması, hem iOS hem Android cihazlar için uyumludur.

 

Siparişleriniz için bildirim alın

Akıllı Ticaret mağazanızda, müşterilerinizin yapmış olduğu siparişleri anında bildirim olarak görebilirsiniz. Böylece sık sık panele girmek zorunda kalmaz ya da sipariş takibi için epostalarınızı sürekli kontrol etmek zorunda kalmazsınız.

 

Eticaret sitenizin özetini alın

Eticaret sitenizdeki sipariş özetleri, ürün ziyaretleri, bekleyen siparişler, aylık ve haftalık özet raporlar ana ekranınızda yer alır. Tek bakışta tüm mağaza özetinize ulaşabilirsiniz.

 

Siparişler elinizin altında

Tüm mağazalarınıza gelen siparişleri, mobil yönetim panelinde tek ekranda hızlıca listeleyebilir, onay bekleyen siparişlerinizi süzebilirsiniz. Sipariş detaylarını inceleyebilir, siparişlerle ilgili aksiyonları hızlıca alabilirsiniz.

 

Ürünlerinize ulaşın

Ürünlerinizle ilgili tüm detaylara hızlıca ulaşabilirsiniz. Ürünleriniz ile ilgili acil değiştirmeniz gereken stok, fiyat ve varyant bilgileri gibi önemli bilgileri, mobil yönetim paneliniz aracılığıyla hızlıca güncelleyebilirsiniz.

 

Hızlı arama ile herşeye anında ulaşın

Uygulamanın arama fonksiyonu, aynı anda hem ürün, hem üye hem de siparişlerde arama yapar. Aradığınızı anında size sunar, işlerinizi hızlandırır.

 

Üyelere hemen ulaşın

Sitenizdeki üye ya da bayilere mobil yönetim panelinden hızlıca ulaşabilir, telefonda tek tuşla arama yapabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz.

Akıllı Ticaret’in gelişmiş teknolojileri ile tanışmak için bize ulaşın.

Sizi arayalım