Genel Bakış - E-İhracat - E Ticaret Sitesi - E-Ticaret Çözümleri - Akıllı Ticaret
0850 455 1 789

Tüm dünyaya satış yapın

E-İhracat çözümleriyle uluslararası düzeyde e-ticaret deneyimini keşfedin.

Hemen Başla

Akıllı Ticaret E-İhracat ile milyonlara ulaşın

Dakikalar içinde e-ihracat sitenizi kurun, tek sistem üzerinden tüm dünyada yeni satış kanalları oluşturun.

Gelişmiş yerelleştirme seçenekleri

Akıllı Ticaret ile her dil için kendi yerelleştirme seçeneklerini kullanabilir, site içinde geçen tüm içeriklere müdahale edebilirsiniz. Uluslararası pazarda, her dil için tercih ettiğiniz para biriminde ürün sergileyebilir ve satış yapabilirsiniz. Akıllı Ticaret E-İhracat, arap ve kiril alfabeler dahil sınırsız dil ve para birimi ile satışı destekler.

Ziyaretçi tanıma ve yönlendirme

Akıllı Ticaret ile birden fazla dilde satış yapıyorsanız, ziyaretçileriniz siteye girdiğinde, onlar için belirlenmiş olan dile otomatik yönlendirilirler.

Uluslararası ödeme seçenekleri

Akıllı Ticaret E-İhracat ile, tüm dünyada geçerli ödeme seçeneklerini kullanabilir, Türk sanal poslarının uluslararası tahsilat modüllerini sitenize entegre edebilirsiniz. Tüm dünyada müşterilerinizin kendi para birimleri ile ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı Ticaret, E-ihracatta da tam entegre

Gelişmiş uluslararası entegrasyon seçenekleri ile, uluslararası pazarda rekabet gücünüzü artırın.

İşinizi hızlandıracak toplu işlemler

Akıllı Ticaret sayesinde, ürün yükleme, fotoğraf yükleme, stok ve fiyat güncelleme gibi işler saniyeler içinde yapılabilir. Ürünlerinizi seçin ve işleminizi toplu halde yapın.

E-Depolama hizmeti entegrasyonları

Akıllı Ticaret ile, uluslararası depoculuk uygulamalarını kullanarak depoladığınız ürünler için, stok ve sevkiyat entegrasyonu sağlayabilirsiniz. Yurtdışında online olarak depolanan ürünlerinizin stok bilgisi, sipariş aktarımı ve sipariş kargo takip bilgileri, destekleyen e-depolama sağlayıcıları ile tam entegre çalışır. E-depolama hizmeti ve entegrasyonları ile müşterilerinizin bulunduğu ülkede bulunuyor gibi satış yapabilirsiniz.

Uluslararası pazaryeri entegrasyonları

Akıllı Ticaret E-İhracat ile, yurtdışı ürünlerinizi uluslararası pazarlarda yayınlayabilir, milyonlarca potansiyel müşteriye ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Akıllı Ticaret’in, Amazon, Ebay ve Aliexpress marketplace uygulamaları ile tam entegre, ürün satış ve sipariş modüllerini kullanabilirsiniz.