Genel Bakış - E-Ticaret Entegrasyonları - E Ticaret Sitesi - E-Ticaret Çözümleri - Akıllı Ticaret
0850 455 1 789

Entegrasyonlar ile daha fazlasını yapın

E-ticaret süreçlerinize yeni özellikler ve işlevler ekleyin

Entegrasyonlarla daha güçlüsünüz

Muhasebe entegrasyonları, e-pazaryeri entegrasyonları, toplu e-posta gönderim, sanal telefon santrali entegrasyonu, kargo entegrasyonu gibi bir çok uygulama ile işinizi daha, kolay yönetin ve büyütün.

Muhasebe / ERP entegrasyonu

Akıllı Ticaret, halihazırda kullandığınız muhasebe programıyla entegre çalışabilir. Stokları, müşterileri ve siparişleri senkronize edebilir. Akıllı Ticaret, Türkiye’deki tüm önde gelen muhasebe ve ERP programlarıyla entegre çalışır.

Muhasebe entegrasyonları hakkında daha fazlası

Pazaryeri entegrasyonları

Akıllı Ticaret, tüm pazaryerlerine entegre çalışır. N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Trendyol, EPttAvm gibi önde gelen pazaryerlerinde ürünlerinizi satmak için Akıllı Ticaret’in pazaryeri entegrasyonu modülünü kullanabilirsiniz. Üstelik tüm stok ve siparişlerinizi Akıllı Ticaret’te yönetebilirsiniz.

Pazaryeri entegrasyonları hakkında daha fazlası

Kargo entegrasyonu

Akıllı Ticaret, tüm kargo firmalarıyla entegre çalışabilir. Gelen siparişi kargo firmasına otomatik bildirir, takip numarasını otomatik oluşturur, müşterinizin takip numarası ile kargosunu anlık takip etmesini sağlar. Sizin kargo bilgisi girmenize gerek kalmaz. Hatta kargo etiketinin çıktısını da otomatik alabilirsiniz.

Kargo entegrasyonları hakkında daha fazlası

Voip entegrasyonu

Akıllı Ticaret, sanal ses/santral hizmetleri ile tümleşik çalışır. Müşteriniz sizi aradığında, ona sipariş durumu hakkında sesli yanıt sistemi üzerinden otomatik bilgi verebilir. Ayrıca müşteri ile yapılan görüşmeleri yönetim panelinden takip edebilirsiniz.

Ayrıntıları İncele

SMS entegrasyonu

Akıllı Ticaret ile müşterilerinize SMS bilgilendirmesi yapabilirsiniz. Sipariş durumlarını kolayca cep telefonlarına iletebilirsiniz.

Tedarikçi XML Entegrasyonu

Akıllı Ticaret, XML ile ürün yayını yapan tedarikçilerden ürün alımını sağlayan XML entegrasyonlarına sahiptir. XML entegrasyon sihirbazı sayesinde binlerce ürünü tedarikçinizden hızlıca içeri aktarabilirsiniz.

API bağlantı entegrasyonu

Akıllı Ticaret, gelişmiş projelerde kullanılabilecek bir ürün, üye ve sipariş API'si sağlamaktadır. Bu API, Akıllı Ticaret'teki verilerin kullanımını gerektirecek taleplerinizi hızlı ve pratik bir biçimde karşılar.

Entegrasyonların kapsandığı e-ticaret paketlerini inceleyin