Genel Bakış - B2B Çözümler - E Ticaret Sitesi - E-Ticaret Çözümleri - Akıllı Ticaret
0850 455 1 789

Modern B2B E-Ticaret ile tanışın

Akıllı Ticaret'in tümüyle yenilenmiş, müşteri odaklı, ölçeklenebilir B2B çözümleri ile işinizi büyütmek ve geliştirmek hiç olmadığı kadar mümkün.

Yeni beklentiler, yeni fırsatlar: B2B'de yeni Akıllı Ticaret yaklaşımı

Akıllı Ticaret'in tüm e-ticaret deneyimini geliştirdiği platform, yeni bir vizyonda B2B ile bütünleşti.

35

Muhasebe sistemine tam entegrasyon

200+

B2B’ye özel geliştirilmiş araç

1 ay

ya da daha kısa sürede canlıya geçiş

3x

daha performanslı satış yönetimi

Geliştir. Daha iyisini yap. Daha büyük kazan.

Omnichannel ve omniplatform yapılarında çalışan, benzersiz satış, ödeme ve finans özelliklerini barındıran ar-ge eserimiz ile tanışın. Akıllı Ticaret Gelişmiş B2B, büyüme süreçlerinizi hızlandıracak nitelikte, yüksek ölçeklenebilirliği ve güvenlik standartları olan bir SaaS (Tooltip:Software as a Service / Hizmet Olarak Yazılım) çözümüdür.

Ticaret süreçlerinizi değiştirmeden, çok yönlü ticaret deneyimlerine sahip olun. Hızlı uyarlanabilir, esnek çözümlerimiz, süreçlerinize çok hızlı adapte olur ve işinizi ileriye taşır, büyüme planlarınızı hayata geçirmenizi sağlar.

“Bizim B2B projelerinde yaptığımız ar-ge çalışmaları, araç markalarının Formula 1 yatırımları gibi, tüm e-ticaret uygulamalarımızda meyvelerini vermektedir.
Akıllı Ticaret’in ‘Omnichannel E-Ticaret’ yaklaşımı, bu mantığa dayalı, tek bir ticari hedefi çok kanal üzerinden üretmeyi ve sunmayı amaçlar.”

Utku Bilgin / Orion Yazılım, CEO

Gelişmiş B2B çözümlerimizi keşfedin